شرکت پویان فرم فلز خوارزمی

معرفی شرکت

شرکت پویان فرم فلز خوارزمی با نام تجاری (هواپویان)- سهامی خاص - با شماره ثبت ۱۲۴۶, شناسه ملی ۱۴۰۰۶۴۷۹۴۸۷- فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ در زمینه طراحی و ساخت انواع قطعات فلزی و خدمات شیت متال آغاز نمود و به تدریج با تولید و ارائه خدمات سیستم های هوای فشرده دامنه فعالیت خود را گسترده تر کرد, بطوریکه هم اکنون در راستای تولید کمپرسورهایoil free &oil inject ,اکسیژن,نیتروژن,معدنی و تجهیزات جانبی قادر به ارائه بهترین خدمات با کیفیت عالی و قیمت مناسب می باشد.


گواهینامه ها و افتخارات

به علاوه این شرکت موفق به دریافت استانداردهای بین المللی is 9001,iso 14001,iso 45001 گردیده است.

بیانیه ماموریت

شرکت پویان فرم فلز مجموعه ای از کارشناسان زبده است که فعالیت خود را با هدف سرمایه گذاری در بخش خصوصی و ارتقا تولید ملی آغاز نموده و با استفاده از كادر تخصصي و مجرب، امكانات سخت افزاري و نرم افزاري روزآمد، روشهای کاری منسجم و بهره گیری از دیدگاه مدیریتی بنیانگذار و مؤسس این شرکت، آقای مهندس رضا مزینانی که تجربيات گران سنگی در زمینه تولید صنعتی داشتند، منجر گرديد که این شرکت در سطح استانداردهاي بين‌المللي با شرکتهای معتبر داخلی نظیر شرکت لوازم خانگی کن,لوازم خانگی البا, ولگا,اخوان,استیل البرز, رز گاز,الکترو کویر یزد,تابلوفاز,گلدیران و... فعالیت نماید. اساسی ترین مأموريت شرکت پویان فرم فلز برقراری رابطه ای پایدار با مشتریان و ارائه بهترين پيشنهادات و راه حل ها به مشتریان در تامین کالاهای مورد نیاز و ارتباط موثر با ایشان در ارائه خدمات پس از فروش می باشد.

مشتریان ما

  طرح تعویض کمپرسورها

  لازم به ذکر است بواسطه طرح تعویض کمپرسورهای نو به جای کمپرسورهای مستعمل و همچنین وجود دفاتر بین المللی در کشورهای ترکیه و امارات متحده عربی و نتیجتا تحویل سریع انواع کمپرسور به مشتریان,شرکت پویان فرم فلز خوارزمی (هواپویان) جایگاه و محبوبیت ویژه ای در بین مشتریان داخل و خارج ایران کسب کرده است.

  از نقاط قوت شرکت پویان فرم فلز میتوان سرعت بالای تولید,کیفیت بالای محصولات تولیدی,قیمت مناسب به نسبت کیفیت بالای محصولات تولیدی,دریافت استانداردها جهت بهبود کیفیت محصولات و تحویل به موقع محصولات به مشتریان نام برد.

  خرسندیم شرکت پویان فرم فلز(هواپویان) با بهره گیری از دانش فنی,استفاده ازآخرین تکنولوژی روز دنیا, پرسنل مجرب,متعهد و دلسوز توانسته از جمله پیشگامان صنعت کشور باشد.

   اطلاعات تماس

   همراه پویان فرم فلز