پویان دیزاین

خدمات جوشکاری و پرداخت کاری

پولیش یا به اصطلاح عامیانه پرداختکاری سطح (Surface finishing) به معنی صاف و براق کردن و اعمال تغییرات مشخص در سطوح مواد تولید شده می باشد که باعث بهبود ظاهر آن مواد می باشد استفاده از دستگاه پرداختکاری (پولیش یا گیلانس) یکی از روشهای مناسب برای ازبین بردن ضایعات حاصل از برش می باشد.

در پویان دیزاین به  جهت رنگکاری با کیفیت الکترواستاتیک واحد های جوشکاری و پرداخت کاری پیشرفته با انواع جوش های (کربن دی اکسید-استیلن-و ارگون)و پرداخت کاری با ماشین الات پیشرفته جهت سطح سازی مناسب قبل از رنگ کاری ایجاد گردیده است.


  طراحی و ساخت نماهای فلزی

  ورق های فلزی ، رنگ های پودری و انواع فلزات بکارگرفته شده در تولیدات شرکت پویان دیزاین همگی از بهترین برندها و بالاترین کیفیت موجود هستند . تولید محصول با کیفیت و استاندارد اولویت اصلی مجموعه ماست.

  پویان دیزاین جهت تکمیل سبد کالایی خود از سال 1395 شروع به ساخت انواع قالب ها ی ساختمانی و راه سازی با کیفیت بسیار بالا کرده است.


   خدمات خم سی ان سی

   قطعات بعد از انجام برش کاری(پانچ یا لیزر) جهت انجام عملیات خم کاری به واحد مربوطه ارسال شده که شرکت پویان دیزاین با داشتن دستگاه پرس برک چهار محور ساخت شرکت ارماک ترکیه با دقت 0.2 میلیمتر قابلیت ایجاد خم در ورق هاییبا ضخامت 0.5 میلیمتر الی 6 میلیمتر در طول 3100 میلیمتر میباشد .

   لازم به ذکر است این شرکت با در اختیار داشتن ابزار الات و تجهیزات اروپایی قادر به خم کاری انواع ورق های رنگی (استیل،آلومینیوم،مس و .....) با فرم های خم پیچیده  بدون اثر و جاماندگی خط خم میباشد.


    طراحی و ساخت کالا های تزیینی و دکوراسیون

    پویان دیزاین با داشتن واحد طراحی مجرب و ماشین الات روز دنیا که قادر به تولید قطعات فلزی با دقت و و ظرافت بالا میباشد و توانایی تولید و ساخت انواع دکوراسیون تزیینی را دارد.

    پویان دیزاین با داشتن واحد طراحی مجرب و ماشین الات روز دنیا که قادر به تولید قطعات فلزی با دقت و و ظرافت بالا میباشد و توانایی تولید و ساخت انواع دکوراسیون تزیینی را دارد.


     خدمات رنگکاری

     رنگ پودرکوره ای پوششی است که  به صورت پودر ساخته میشود و پس از پاشش به وسیله دستگاه مخصوص ، طی زمانی تعیین شده وبا دمایی تعیین شده  تحت حرارت قرار می گیرد ذوب و سخت شده و پس از سرد شدن عایقی بسیار مقاوم وبا کیفییت بدست میاید ، زمان ودمای پخت رنگهای پودر هم متفاوت است وباید طبق دستور کارخانه سازنده باشد که معمولا  10  تا  18  دقیقه ، ودما  از 185  تا  230 درجه سانتیگراد متغییر است و در رنگهای روشن دمای پایین با زمان بالا(برای جلوگیری از زرد شدن) و رنگهای تیره دمای بالا و زمان پایین نیاز دارند.

     شرکت پویان دیزاین مجهز به خط رنگ کاموایر الکترواستاتیک با شستشوی اتوماتیک و استفاده از رنگ های پودری با کیفیت میباشد.


      خدمات پانچ سی ان سی

      دستگاه پانچ سی ان سی C فرم ساختار بسیار محکم دارد که در برابر بار بیش از حد بسیار مقاوم میباشد.سمبه و ماتریس ها در این دستگاه پانچ سی ان سی قابلیت چرخش 360 درجه دارد(این چرخش با استفاده از چرخ دنده و پیچ های روان کننده روغن گرم حاصل میشود)که باعثدقت بالای دستگاه میشود.

      دستگاه پانچ مکانیکی امادا توسط انواع سنبه و ماتریس های مخصوص ورق کاری با توجه به دستورات برنامه نویسی انجام شده توسط  اپراتور،قادر به اجرای تمامی نقشه های تولیدی بر روی ورق های فلزی میباشد .دستگاه موجود ساخت کشورژاپن بوده که قادر به پانچ انواع ورق ها از ضخامت 0.5میلیمتر الی 2.5 میلیمتر در عرض 1000میلیمتر وطول نامحدود با دقت 0.2 میباشد.


       برش لیزر سی ان سی

       شرکت پویان دیزاین با داشتن دستگاه های برش اروپایی برند نوکان  میتواند نور لیزر با طول موج معینی را توسط دیود های مخصوص پس از تجمع از طریق فیبر نوری تا هد برش انتقال داده که پس از انجام فوکوس لازم و متمرکز کردن نور در نقطه برش با تشدید انرژی اقدام به برش ورق نماید.از جمله مزایای این روش علاوه بر دقت بسیار بالا میتوان به عدم محدودیت در اجرا انواع طرح ها و نقشه ها ،عرض برش کم و داشتن کمترین تاثیر حرارتی  بر ورق مصرفی اشاره نمود.

       با داشتن دستگاه فوق قادر به برش انواع فلزات از جمله :آلومینیوم،مس،برنز و دیگر ورق های رنگی در ضخامت های روبرو هستیم.


        طراحی و مهندسی معکوس

        مهندسی معکوس در بسیاری از زمینه ها از جمله مهندسی نرم افزار، خودوسازی، الکترونیک، پزشکی و مکانیک بکارگرفته میشود. به عنوان مثال در شاخه مکانیک وقتی یک دستگاه جدید وارد بازار میشود، تولیدکنندگان رقیب ممکن است یکی از آن را خریده و دمونتاژ کنند تا بفهمند که این دستگاه چگونه ساخته شده و چگونه کار میکند.در حوزه نرم افزار سورس کد های از قبل نوشته شده میتواند بخشی از ساختار نرم افزاری دیگر باشد.

        این شرکت با داشتن طراحان مجرب و کاردان قادر به طراحی ومهندسی معکوس تمامی  قطعات با استفاده از نرم افزار های اتوکد،سالید و کتیا میباشد.

        برای ثبت درخواست در سایت، ابتدا ثبت نام کنید و وارد سایت شوید.


        اطلاعات تماس

        همراه پویان فرم فلز